Перший в Україні спеціалізований Центр КНАУФ

Перший в Україні спеціалізований Центр КНАУФ

З червня 2015 року у Харкові почав свою роботу перший в Україні спеціалізований Центр КНАУФ. Компанією були надані інформаційні стенди з системами сухого будівництва, облаштовано виставковий зал і проведені навчальні семінари для співробітників.

Відмінною рисою даного центру є широкий асортимент оригінальної німецької продукції KNAUF, який завжди підтримується на складі. Тепер кожен бажаючий завжди зможе отримати абсолютно безкоштовно технічну консультацію, ознайомитися зі стендами з системами КНАУФ, а за необхідності, придбати якісну продукцію КНАУФ (системи Аквапанель, німецьку будівельну хімію, гіпсокартон Діамант, комплектуючі елементи, ревізійні люки Revo, плити Danoline та багато іншого) . Для проектних організацій, дизайнерів і архітекторів щомісяця проводяться навчальні семінари на будь-які актуальні теми (акустика приміщень, звукоізоляція і звукопоглинання, вогнезахисні системи, новинки КНАУФ і т.д.). Співробітники Центру КНАУФ з радістю нададуть технічну документацію, сертифікати на продукцію і пригостять чашкою натуральної кави. У разі виникнення ситуацій, що потребують індивідуального підходу, співробітники Центру КНАУФ забезпечать виїзд технічного представника компанії на об'єкт.


Для тих у кого немає часу для відвідування Центру КНАУФ у Харкові, працює інтернет-магазин:

knauf.kh.ua

В якому відображена доступна до продажу продукція з актуальними цінами і коректним описом. На сайті проводяться акції, а для постійних клієнтів існує програма лояльності. Щиро сподіваємося, що відкриття подібного центру і активна підтримка інтернет-сайту дозволить вивести системи сухого будівництва КНАУФ на якісно новий рівень в регіоні.