COVID-19

Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусной інфекції

Шановні клієнти та партнери!

У групі КНАУФ Східна Європа і СНД повною мірою усвідомлюють важливість і необхідність заходів щодо захисту здоров'я людей і запобігання поширенню коронавірусной інфекції Covid-19.

Ми вважаємо за необхідне запевнити вас, що ми зі свого боку робимо все можливе, щоб знизити ризик зараження і зберегти той рівень співпраці, до якого ви звикли.

Ми дотримуємося заходів і вимог, які висуваються нашим підприємствам з боку місцевих і центральних органів влади. Ми проводимо і вживаємо додаткових заходів щодо захисту від зараження коронавірусом наших клієнтів, партнерів і співробітників. Ми підтримуємо кращі ініціативи щодо зниження можливого ризику зараження, пропоновані на місцях.

З 13 березня і до прийняття особливого рішення відрядження працівників компанії КНАУФ всередині країни відбуватимуться за потребою для продовження обслуговування наших клієнтів на тому рівні якості, який прийнято в компанії КНАУФ.

Скасовуються або переносяться зустрічі всередині компанії з великою кількістю учасників, також участь працівників КНАУФ в багатолюдних заходах за межами компанії вважається вкрай небажаною. Будь-які переговори, в тому числі багатосторонні, ми рекомендуємо проводити дистанційно із застосуванням сучасних засобів комунікації.

КНАУФ завжди був інноваційною компанією не тільки в сфері розробки і виробництва продуктів і систем, які ми пропонуємо ринку, але і в сфері побудови процесів управління і організації виробництва, збуту і обслуговування клієнтів. Сучасні комп'ютерні технології повинні допомогти нам зберегти високі стандарти взаємодії з компанією для всіх наших партнерів.

У міжнародній групі КНАУФ для визначення і поширення найбільш ефективних заходів створено Глобальний кризовий штаб, який покликаний забезпечити оперативне прийняття подальших дієвих заходів щодо захисту від поширення Covid-19 у всіх регіонах присутності компанії. У кожній регіональній групі, в тому числі і в групі КНАУФ Східна Європа і СНД, створено місцевий штаб. Ваше здоров'я і здоров'я наших співробітників - найбільша цінність для компанії КНАУФ.

У цей складний кризовий час ми впевнені, що стоїмо на міцній основі з наших цінностей: людяності, вірності справі, партнерства і підприємництва.

Бережіть своє здоров'я та здоров'я близьких вам людей!