Всеукраїнський архітектурний фестиваль ARCHIVISION

Всеукраїнський архітектурний фестиваль

...Компанія КНАУФ разом з архітектурним бюро АРХІПЛАСТІКА і компаніями-партнерами, під патронатом Національної Спілки Архітекторів України, засновують всеукраїнський молодіжний архітектурний фестиваль ARCHIVISION...

Засновник і організатор: виробник будівельних матеріалів компанія KNAUF

Підтримка: архітектурна майстерня archiplastica

Під патронатом Національної Спілки Архітекторів України

ХХI століття вже давно прийшло, а людство за інерцією живе ще в XX столітті: згадуючи минуле і думаючи про майбутнє. Але якщо прислухатися до себе - ми розуміємо, що життя відбувається в сьогоденні, саме тут і зараз ми будуємо своє майбутнє. Тому швидкість у всіх сферах діяльності постійно зростає, а людина відмовляється від старих неефективних технологій і методів. Головна валюта в світі 21 століття - це час, і хто швидше - той успішніше. Багато хто не хоче довго чекати бажаного, вони хочуть вже сьогодні досягти мети.

Компанія КНАУФ разом з архітектурним бюро АРХІПЛАСТІКА і компаніями-партнерами, під патронатом Національної Спілки Архітекторів України, засновують всеукраїнський молодіжний архітектурний фестиваль ARCHIVISION.

У кожного мрія своя, але не таємниця, що всі хочуть мати свій комфортний будинок, відпочивати в красивих місцях, працювати в приємній обстанові.

Тож завданням фестивалю є відповісти на питання, якою може бути архітектура сучасної світу, використовуючи технологію і методи компанії КНАУФ і компаній-партнерів, ознайомити учасників з новими методами і технологіями швидкого будівництва.

В рамках всеукраїнського молодіжного архітектурного фестивалю ARCHIVISION пройде конкурс проектів швидкомонтованих будинків. Архітекторам надана можливість показати своє бачення розвитку сучасного малоповерхового будівництва в Україні.

Для зручності ознайомлення з матеріалами і системами, які необхідно використовувати в конкурсних проектах, по всій території України буде проведено серію спеціальних майстер-класів

Завантажити брошуру з інформацією і реєстраційною формою
Завантажити

Додаткові відомості див. на сайті
archivision.com.ua